Marmiidi kütus nõuga

1.90  2.32  (sis. KM)

Marmiidi kütus nõuga HENDI
200 grammi
Põlemis aeg ca 3 h

Dokumentatsioon

 

SAADAVUS: LAOS

Tootekood: PLHI194357 Kategooria:
Kirjeldus

Marmiidi kütus nõuga.

Põletus geel on valmistatud looduslik (bio) etanool alkoholist, segatud vee ja paksendajaga, et oleks parajalt paks geel. Hendi põletus geel on tehtud kunstlikult nii mõru, et on võimatu alla neelata. Ohutuks ja tõhusaks toidu soojendamiseks marmiidis, soovitame kindlasti põletus geeli kasutatada spetsiaalses kütuse nõus ( tootekood PLHI194357).

Hendi pakub kõige levinumat varianti põletus geelist. Soojendus võimsust saab reguleerida, määrata  kui kaugele on avatud kütte nõu hoidja kaan. Seda saab reguleerida vastavalt kui palju soojust on vaja.

“Hendi” brändi põletus geeli soovitatakse juhul, kui üle 3 tunni kütmist on vaja.

Hendi põletus geel põleb tahma ja lõhna vabalt.

Kütusenõu ilma spetsiaalse kütushoidjata läheb väga kuumaks kasutamise ajal, luues märkimisväärse põletus ohu. Ülekuumenemise oht!

Kütusehoidjad on koos marmiidiga kaasas ja eraldi saadaval.

Alati lugege juhiseid enne toote kasutamist.

Veenduge, et ei ole lahtist tuld või kuumi esemeid lähedal kui töötate põletus geeliga. Tuleohtlikud aurud pääsevad kergesti konteinerist valla.

Veenduge, et ei tilguks kondenseerumis vett põletus geeli. See võib põhjustada ohtliku kütuse pritsimise.

Süütage geel alles siis  kui geeli nõu on asetatud lõplikult hoidjasse paika.

Põlemis leek on peaaegu täielikult sinine, muutes selle väga raskelt nähtavaks valguses. Ole Ettevaatlik !

Kustuta leek põletuskeeli hoidja kaane sulgemise teel.

Täitmine: Alati veenduge, et  kütte nõu ja selle hoidja on täielikult maha jahtunud. Eemaldage kütuse nõu selle hoidjast ja täitke hoolikalt. .

Säilitamine: Hoidke kütust alati suletud pakendis pimedas, hästi ventileeritavas kohas temperatuuril 20 ° c. Suurema hulga kütuse ladustamiseks pidage kinni  kohalikest ettenähtud normidest.

Kui ülaltoodud juhiseid järgitakse on õnnetusoht minimaalne.

Väikese tulekahju korral: kasutada tulekahju tekki (või suurt märga tekki), et katta tulekahju ja  hapnikku juurde pääs.

Riiete/kehalise tulekahju korral: kasutada tulekahju tekki või pulber/CO2 kustutit. Ära kunagi proovi kustutada väikese rätikuga sest see ainult soodustab kütuse põlemist ja tulekahju!

Pärast kehalist põletust hoia keha jahutatuna 15 minutit või kuni arstiabi saabumiseni. Jäta riided selga. Alati pöörduge kohe meditsiinitöötaja poole.

Translate »