Maksevõimalused

Nord Varaliising on Eesti kapitalil põhinev finantseerimislahendusi pakkuv ettevõte. Nord Varaliising loodi 2007. aastal ja alustasime tegutsemist nime all Sisustusrent.  2013. aastast on meie ärinimi Nord Varaliising, et selgemalt edasi anda meie põhitegevust – liisingulahendused erinevate varade soetamisel. Liisinglahendusi pakume nii äriklientidele kui ka avalikule sektorile.

Liisinguks sobivad kõik teisaldatava varad-seametest sisustuseni.

Peame oma tugevuseks, et kõik liisitavad varad saab koondada ühte lepingusse ja kõigil meie poolt finantseeritavatel varadel on automaatselt peal kindlustuskaitse vastavalt vara grupile. Samuti aitame vajadusel varade või seadmete tarnija valikul.

Leiame turu parima liisingulahenduse erinevate varade soetamiseks.

Arvuta kuumakse siin.

Võta ühendust:

Margus Kuusk
Müügijuht

Tel: +372 52 037 13
E-post: margus@varaliising.ee

Küsi pakkumist siit kampaania.varaliising.ee/köögitehnika

Varaliisingu vallas on Lenderliising üheks kindlaks turuliidriks.

Lenderliising on loodud kogemustega finantsekspertide poolt, kellel on suurpankades liisingu ja laenuteenuste haldamise aastate pikkune kogemus. Meie kasuks räägivad väikeliisingu toote puhul konkurentidega võrreldes madalamad intressid ja kiire menetlusaeg. Väikeliisingu tingimused on sissemakse alates 0% ja periood kuni 5 aastat. Finantseeritav summa alates 1000€. Vastus päringule saabub kliendile maksimaalselt 2 pangapäeva jooksul.

Võta ühendust:

Kaijo Kirsipuu
Müügijuht

Tel: +372 56479234
kaijo@lenderliising.ee
www.lenderliising.ee

Translate »
0

Sinu päringukorv