Tootekood: WFS7560NEBM Kategooria: Bränd:
Induktsioonplaat Whirlpool must matt
352.00  436.48  (sis. KM)
Induktsioonplaat Whirlpool mattmusta viimistlusega!
    Soojas hoidmine ~80 °C hoiab toitu soojas kuni ülejäänud road veel valmivad.
  • Keetmine ~100 °C toob vee keemistemperatuurile ja säilitab seda väiksema energiakulu juures.
Igal keedutsoonil on oma taimer ja booster võimendus.
Power Management (võimsustaseme määramine) võimaldab määrata kindlaks pliidiplaadi maksimaalse lubatud võimsuse, et vältida koduse elektrisüsteemi ülekoormust (võimalik valida 2.5 kW, 4.0 kW, 6.0 kW ja 7.2 kW vahel).
Lapselukk turvalisuse tagamiseks.
Tellimisel
Visa
Mastercard
Esto
Täisteenusliisingu AS
Tootespetsifikatsioon
Kirjeldus
Näitaja
Power Management
Funktsioonide arv
4
Induktsioonkeedualade arv
4
Integreerimisava laius
560 mm
Integreerimisava sügavus
480 mm
Juhitavate keedualade arv
Juhtimisviis
Liugjuhtimine
Kiirvalikuid
1
Koguvõimsus
7200 W
Lapselukk
Paindlik tsoon
1
Plaadi kõrgus
54 mm
Plaadi laius
60 cm
Plaadi laius
590 mm
Plaadi sügavus
510 mm